Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Війна – не перепона для добрих справ! Звітуємося!

Ви- найкращі, найщиріші, наші чарівники, з великими та добрими серцями. І це- сама велика наша цінність і гордість зараз, адже завдяки вам та вашому відгуку, нам за останні декілька тижнів, вдалось допомогти більше, ніж 70 сім’ям із різних куточків України. Звітуємо і вам, наші добряки!

Сформували 50 продуктових пакунків для багатодітних сімей переселенців та одиноких літніх людей, загальною вартістю 36 500 грн. А також ліки та засоби особистої гігієни, в тому числі дитяче харчування та дитячі памперси, в загальній сумі на 45 000 грн. А ще, любі наші чарівники, нам вдалося допомогти нашим відважним місцевим захисникам із тероборони міста Києва, амуніцією, теплими речами та засобами першої необхідності.

Шалений ритм, в якому працює зараз наша команда волонтерів, збиває з ніг, буває дуже непросто, але, що саме важливе – початок покладено і разом, як завжди, ми все здолаємо. Кількість нужденних все ще дуже велика, тому тепер, як ніколи, ми маємо єднатися, а у нас сили вистачить. Дякуємо кожному, хто в цей непростий час залишається з нами поруч, хто простягає своєчасно руку допомоги, а також дякуємо нашим постійним партнерам, які забезпечують наших діток памперсами, ліками, коштами та спеціальним харчуванням. Ви – найкращі, люди