Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Відділення, в якому перебуває Ніколас Сидоренко, збираються розформовувати: ситуація небезпечна!

Наприкінці минулого тижня Ніколасу проводили чергову операцію, під час, якої виявилося, що стравохід хлопчика став коротшим. Раніше лікарям вдалося подовжити стравохід до 6 см, однак, невдовзі відкріпилася кліпса, яка утримувала стравохід – це лишилося непоміченим аж до наступної операції. Зараз стравохід хлопчика становить всього 4 см в довжину.

Лікарям знову довелося провести лапараскопію, встановити дренаж, а на тілі дитини – знову нові шви й трубочки. Ніколас не може навіть спати без знеболюючого, сильнодіючі препарати призначають щоденно.

Через карантин відділення, в якому лікують Ніколаса, можуть розформувати, а дітей – відправити додому на півтора місяці. Мама каже, що просто не знає, як довезти хлопчика додому та що робити з ним без постійного медичного догляду. Рідним хлопчика страшно, адже, досі незрозуміло, що станеться з дитиною за увесь цей час.

Окрім того, мама лишається практично без грошей і їй, в будь-якому випадку, доводиться сплачувати за витратні матеріали, ліки та спеціальне харчування для дитини. Ми дуже просимо – підтримайте родину! Будь-яка фінансова допомога зараз доречна!