Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Варя Майер: після вірусної хвороби дівчинка повноцінно повернулася до занять

Кожна вірусна хвороба – справжнє випробування для маленької Варі. Дівчинка має певні особливості, через які навіть незначні хвороби переносить дуже тяжко і потім довго відновлюється. На жаль, хвороби сказуються й на результатах реабілітацій та занять – зазвичай можна помітити певний відкат результатів. До того ж, коли Варюша заслабка та не має настрою, важко займатися продуктивно. 

 

Вдома Варя продовжувала робити вправи та тренуватися на балансирі, а нещодавно змогла знову повернутися до повноцінних занять. Вчора маленька Варюша займалася вже з 8 ранку – і це не зважаючи на негоду та ранкові вибухи в місці. Ось що значить справжня наполегливість! Ми впевнені з такою дисципліною та жагою до нових досягнень маленька Варя зовсім скоро досягне вражаючих результатів!

 

Але маємо нагадати: Варі не впоратися без ефективного та дороговартісного геннозамінного лікування. Саме воно блокує загрозливі симптоми генетичної епілепсії, що так довго руйнувала дитинство дівчинки. То, будь ласка, підтримайте родину Варі – дайте змогу вчасно сплатити за другий курс лікування для дівчинки! Кожна пожертва має значення.