Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Вартість процедури ТКМ для Олексійчика Неживого змінена

На жаль, виникла дуже непроста ситуація з Олексійчиком Неживим. Трансплантація кісткового мозку, яка має відбутися вже після наступної хімії, стала дорожча на 10-15 000$. Причини такого підвищення цін не повідомили, можливо, це все пов’ язано зі зміною курса валют, можливо, причини інші. Та, на жаль, факт залишається фактом. Не всіх наших дітей і не в усіх клініках світу лікують зараз безкоштовно, адже багато родин поїхали на лікування за кордон ще до війни.

Минулий тиждень був дуже важким для нашого хлопчика, ви пам’ятаєте, що ми писали: температура до 41, знайдена інфекція, що призвела до видалення катетера і загального наркозу. Зараз Олексійчику стало легше, і ми змогли хоча б трохи зітхнути з полегшенням, адже кожна інфекція – це майже смертельний ризик!

Друзі, зараз головне – це сплатити рахунок за подальшу трансплантацію. Без неї не буде порятунку – у дитини генні поломки, а це означає, що і надалі будуть рецидиви захворювання. Ми дуже вас просимо про допомогу Олексійчику, адже зараз ми, як ніколи, впевнені – без рятівної трансплантації, його врятувати неможливо. Якщо його повернуть додому – більше ніхто йому не зможе допомогти!