Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Увага! Шукаємо коляску!

Вже не вперше ми допомагаємо чудовій родині Школьних! В родині підростає п’ятеро діток. Всі вони дружні, старанні та охайні. Сім’я проживає в селі: добреоплачуваної роботи практично немає, а їхати до міста на заробітки, маючи на руках неповнолітніх діток, родина не наважується. 

Така ситуація змусила родину звернутися за допомогою. Завдяки вам вже не раз дітки отримували теплі речі, цікаві подаруночки, продукти харчування. Цього разу родина просить допомогти їм візочком.

В сім’ї є двоє діток, що не ходять самостійно. Мама намагається якумога частіше гуляти з ними на вулиці, проте часу на те, щоб гуляти з дітьми по черзі не завжди вистачає, а гуляти з двома візочками дуже не зручно. Інколи допомагають старші діти, проте вони мають ходити до школи й попросити їх про допомогу мама може не завжди. 

Саме за цієї причини, візочок для двійні (коляска з двома сидіннями) стала б родині в пригоді. Якщо ви маєте таку й не користуєтесь нею або готові допомогти родині в придбанні такого візочка, ми просимо вас відгукнутися за номерами: 

+38 066 527 4756
+38 096 875 9429 (координатор Оксана).

+38 066 735 0709 (мама діток Любов)

Щиро дякуємо!