Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Сидоренко Ніколаса раптово зупинилося дихання: стан хлопчика стабілізували

Здавалося, ще нещодавно Ніколас був за крок до повного одужання. Однак, лікарі виявили нові патології в організмі хлопчика й призначили чергову операцію. Малюк почувався добре, лікарі готували дитину до нового хірургічного втручання, однак, сталося непередбачуване. 

У малюка зупинилося дихання, життєві показники різко впали, знизився тиск. Хлопчика вдаплося врятувати, його терміново діставили до реанімаційного відділення та стабілізували стан дитини. Чому виникла така ситуація, що спричинило її – невідомо. Страшно навіть уявити, що могло б трапитися, якби цієї миті дитина була вдома, а не в лікарні. 

Тим часом, лікарі вирішили, що переносити заплановану операцію не варто. Чим частіше хлопчика вилікують та усунуть патології, тим швидше він повернеться до нормального життя та почне наздоганяти однолітків в своєму розвитку та вміннях. Зараз родині дуже потрібна фінансова допомога: мама купує для Ніколаса ліки, оплачує затратні матеріали, замовляє спеціальне дороговартісне харчування – лікарі заборонили годувати хлопчика звичайною їжею до кінця лікування. Просимо вас, підтримайте родину!