Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Сашуні Ангелова погані результати аналізів

На жаль, Сашуні та його мамі не вдалося поїхати додому передчасно. Хлопчик має лишатися під наглядом лікарів. Температура вже спадає, антибіотики вирішили відмінити. Хлопчику зробили МРТ – результат показав, що погіршень немає, в цьому сенсі стан хлопчика стабільний вже кілька років. Однак, лікарів та рідних турбують погані результати аналізів. Щоб покращити загальний стан хлопчика – потрібно зрозуміти причину таких показників. Досі лікарі не зрозуміли, що призвело до такої ситуації. 

Саша та мама дуже втомилися. Вони сумують за рідними стінами, близькими людьми, а особливо – за старшим братом Сашуні – Артурчиком. Обидва братика прикуті до ліжка, однак дуже люблять свою родину та тяжко переживають розлуку. Мамине серце, також, рветься на частини, адже вона однаково потрібна обом своїм синочкам. 

Постійні витрати доводять родину до відчаю. Люблячі дорослі вже багато років доглядають за тяжкохворими хлопчиками. Родина віддає їм свою увагу, любов та тепло. Однак, цього замало: щоб гідно утримувати хворих синочків, лікувати їх та піклуватися, потрібні гроші. І, якщо зі звичними витратами вже навчилися справлятися – додаткові затрати на лікування вибивають з колії. 

Витрати на лікування в лікарні досі не зменшилися. Крім того, закінчується спеціальне харчування для Саші. Воно дороге й мама переживає, що вже скоро дитину не буде чим годувати. Для виснаженого, худенького хлопчика-інваліда проблеми з харчування можуть обернутися трагедією. 

Ми знаємо, разом з нами ви любите, співчуваєте та пишаєтеся рідними Саші та Артура. Просимо вас, підтримайте родину морально та фінансово. Кожен день для них – тяжке випробування, однак разом ми можемо зробити його легшим. Дякуємо всім, хто відкукнувся чи відгукнеться!