Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Олега Григорова запідозрили коронавірус!

Вчора за характерними ознаками лікарі запідозрили в Олега коронавірус. Важкий стан Олега також міг би бути викликаний вірусною інфекцією. Щоб не хвилювати Олега, йому про підозру не повідомили. Всі розмови велися виключно по-за дверима Олегової палати. Лікарі взяли все необхідне для проведення аналізу.

Доки чекали на результат, мама та Олег змушені були носити маски, медичний персонал заходив до них виключно в захисному одязі: дві маски, окуляри, шапочка для волосся, спеціальний халат. Черговий рентген показав, що ситуація з легенями поліпшується, лікар поспішили обрадувати маму: найймовірніше, причина нездужання Олега – не вірус, адже така картина була б не типовою для тяжкого перебігу коронавірусу.

 Не зважаючи на оптимістичний настрій лікаря, все ж таки, міри обережності приймали аж до отримання результатів. В 18.00 стало відомо, що аналіз на вірус негативний, тобто, Олег не має коронавірусної інфекції. Це дуже порадувало й зняло наростаючу напругу.

Загальний стан Олега потроху стабілізується. Через сильну  слабкість Олег часто засинає навіть удень. Інколи в Олега скаче тиск, однак, серце та дихання вже майже в нормі. Увесь час хлопчик змушений проводити в ліжку. Поки він не може встати, адже підключений до апаратів, а за рекомендацією лікарів – досі з кисневою маскою.

Нагадуємо, що збір для Олега не закритий. Хлопчик все ще потребує допомоги для оплати рахунку за ТКМ.