Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимурчику Однодворцеву можуть відмовити в порятунку через несвоєчасну оплату клінічних рахунків

Наш Тимурчик знає, що всі страждання і біль, які він терпить, усе це, заради його життя. Біль заради того, щоб надалі більше його не відчувати. А ще, у свої 8 років, він знає, що самостійно з мамою їм не осилити таку важку ношу, як рак! Його лікування – це випробування для всієї сім’ї. Яке не під силу ні двом, ні навіть 10 людям. У цій ситуації потрібна допомога сотень, тисяч небайдужих людей, що вміють допомагати, таких, як ми з вами.

Життя Тимура висить на волосині. Якби боляче не було це усвідомлювати, в цій трагедії яка може статися будемо винні усі – увесь світ, що навчився мовчати і відводити очі від хворих дітей. Агресивна, страшна хвороба – не вирок. І хоча в Україні Тимурчика не вилікувати, за кордоном йому подарували не просто надію – а цілком обґрунтовані шанси на одужання.

Однак, шлях до цього одужання має свою ціну і вона для Тимурової родини непід’ємна. На жаль, вже зараз ситуація Тимура дуже складна. Керівництво клініки будь-якої хвилини може відмовити дитині в подальшому лікуванні через несвоєчасну оплату і постійні затримки. Ми єдині, хто може врятувати Тимура, остання його надія. Саме ми і саме зараз повинні вирішити долю хлопчика. Тож, друзі, ми маємо надію, що нам вдасться згуртуватися і в чергове довести світу, які ми добрі, щедрі і непереможні.