Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимур Однодворцев не може нормально спати через сильний біль

На жаль, що довше триває лікування, то сильнішими стають побічні ефекти ліків. Протиракове лікування особливо тяжко дається дітям. Ситуація Тимурчика – яскравий тому приклад. Тож, сьогоднішні новини не втішні. Через постійні напади болю Тимур все частіше плаче, а інколи біль заважає навіть спати.

Зараз хлопчик знесилений, роздратований, сумний, але Тимур знаходить в собі сили вірити в перемогу і з оптимізмом дивитися вперед. Як і кожен маленький хлопчик, Тимур вірить в диво. Цим дивом може стати наша допомога, бо лише завдяки нашим пожертвам та інформаційній підтримці родина Тимура зможе вчасно сплачувати рахунки клініки. 

Нагадуємо, ситуація Тимура стає все більш критичною через борг, що зростає, перед клінікою. Найближчим часом хлопчику можуть відмовити в лікуванні та відправити Тимура додому. Допустити цього не можна, адже будь-які затримки чи перерви в лікуванні ставлять під загрозу Тимурчикові шанси на виживання. Ми звертаємося до кожного: давайте разом врятуємо дитяче життя. Навіть невеличка допомога наближає Тимурчикове одужання.