Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофєєв Даня: організм хлопчика може не впоратися зі складним лікуванням

Даня та його родина дуже схвильовані. Приводів для переживань додає нещодавній серйозний збій в роботі дитячого організму. Тривалий час лікарям вдавалося стабілізувати стан хлопчика попри серйозне навантаження та побічну дію сильних препаратів, які має приймати Даня. Однак, все ж таки, днями сталося те, чого так побоювалися медики. Данін стан став критичним, а всі життєво важливі показники знизилися до небезпечних позначок. Діяти довелося надзвичайно швидко і рішуче – Дані почали вводити стабілізуючі препарати, влили кров. 

 

Зараз Даня поволі приходить в себе. Він вкрай виснажений та втомлений. Та найбільше хлопчика хвилює: чи зможе він пройти лікування до кінця? Якщо подібні збої будуть повторюватися, лікарі можуть вирішити припинити лікування через загрозу Даніному життю. На жаль, навіть нетривала зупинка може коштувати Дані всіх тих гарних результатів, за які хлопчик так відчайдушно боровся вже майже два роки. 

 

Зараз наш Даня дуже потребує моральної підтримки – просимо вас, не втрачайте віри в Даніну перемогу, підтримуйте його, робіть невеличкі донати задля порятунку дитини, розповсюджуйте інформацію про нашого героя серед своїх друзів і колег. Зараз наша підтримка і допомога – єдине, що рятує дитину!