Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк швидко втрачає вагу: мінус 400 грамів щоденно. Стан хлопчика знову погіршився

Вже третій місяць у Тимофійчика дуже болить живіт. Іноді біль настільки сильний, що пульс Тимофійчика підскакує до 160 ударів на хвилину. Знеболення допомагає, але повністю зняти біль не може. В роті ще є кілька болючих ранок, завдяки полосканню та лікуванню, вони поволі заживають. А от язик досі лишається болючим та припухлим. Звичайно ж, у Тимофія повністю відсутній апетит, є проблеми з перетравлюванням їжі. Хлопчик різко худне, втрачаючи щодня близько 400 грамів. 

На жаль, результати аналізів також не додають оптимізму: в організмі Тимофійчика знайшли нову інфекцію. Лікарі призначили антибіотики, але попередили, що через нові ліки біль в животі посилиться. Для маленького Тимофія такі зміни стали причиною страшних страждань. Шкода, але іншого виходу немає: Тимофій повинен перетерпіти і пережити страшні муки заради одужання. Але дивитися на страждання нашого маленького підопічного боляче й сумно. 

Є й гарні новини, хоч і невеличкі. Аналізи показали, що у Тимофійчика трішки знизився рівень білірубіну, а ще дещо стабілізувалися тромбоцити. Сподіваємося, надалі гарних новин буде більше, а поки дуже просимо вас підтримати маленького Тимофійчика і морально, і фінансово. Будь ласка, не забувайте, що успіх хлопчика багато в чому залежить від нас з вами, тож не баріться з допомогою. І якою б маленькою не була допомога кожного з нас, будь-яка добра справа – вже крок до порятунку Тимофія.