Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк: ранкові результати аналізів виявилися невтішними – у хлопчика піднявся білірубін і різко знизилися тромбоцити

На щастя, Тимофійчик почувається досить непогано. До хлопчика повернувся апетит, знизилася частота нападів болю. Тимофійчик частіше посміхається, розмовляє, чимсь цікавиться. Але, на жаль, показники аналізів і досі лишаються тривожними. Черговий аналіз викликав занепокоєння не лише у рідних, а й в лікарів, які зазвичай дуже спокійні та оптимістичні. Виявилося, що у Тимофійчика знову небезпечно низький рівень тромбоцитів. Це значить, що в будь-який момент у хлопчика може відкритися внутрішня кровотеча. Щоб попередити страшні наслідки, лікарі терміново призначили переливання тромбоцитів та крапельниці з ліками. 

 

На жаль, на цьому неприємні новини не скінчилися. У Тимофійчика знову піднявся білірубін. Причина таких змін не зрозуміла. Лікарі сподіваються, що сталася якась помилка в лабораторії, тому вже найближчим часом аналіз мають зробити знову. Маємо надію, що вже зовсім скоро стан та показники аналізів Тимофійчика стануть більш оптимістичними. А зараз хочемо нагадати, якою важливою може стати наша підтримка для Тимофія та його родини зараз. Лише завдяки нашим пожертвам, нашій участі родина Тимофійчика зможе сплатити медичні рахунки та продовжити лікування до остаточного одужання. Будь ласка, не лишайтеся осторонь.