Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк: медики подарувати Тимоші костюм і дозволили вийти на прогулянку

Стан Тимофійчика лишається нестабільним. Зараз найбільше докучає діарея та біль в ніжці. Через виснаження та біль Тимофійчик не може ходити, щоразу, коли намагається стати на ногу, відчуває страшенний біль і просто не може йти. Лікарі намагаються зрозуміти, в чому саме причина болю і як допомогти малюку, але поки всі ці спроби не дали чіткої картини. 

 

Медичний персонал дуже тепло ставиться до Тимофійчика. Щоб хоча б якось розрадити малюка, медики зробили йому несподіваний подарунок – красивий костюм, в якому Тимоша обов’язково буде гуляти, коли одужає. А поки прогулянки Тимофійчика дуже нетривалі. Лікарі дозволили вивезти хлопчика у двір клініки на візочку на 40 хвилин. Але навіть така прогулянка стала для дитини справжнім святом. 

 

Маємо надію, що вже зовсім скоро Тимофійчик зможе повернутися до нормального життя: гуляти, гойдатися на гойдалках, бавитися з однолітками. А зараз бажаємо Тимофійчику сил, щоб пройти свій нелегкий шлях до одужання. І нагадуємо, що дитині все ще дуже потрібна фінансова допомога. Просимо ваших фінансових пожертв, моральної та інформаційної підтримки.