Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк: хлопчику проводять процедуру чищення крові, крапають тромбомасу

Тимофійчик поволі повертається до нормального самопочуття. Однак, перш ніж хлопчик зможе вийти з лікарні, треба провести величезну кількість медичних процедур та пройти повне лікування. Вже кілька місяців Тимофійчик бачить вулицю лише через лікарняне вікно. Малюк вірить, вже наступного року зможе насолодитися красивою весною та теплим літом, а в цьому році головна його задача – лишитися живим та стати на ноги. 

 

Тимофійчику проводять чищення крові, постійно крапають ліки, через день вливають тромбомасу. Лікування не завжди проходить легко, вчора у Тимофійчика піднявся тиск, що дуже збентежило і маму, і медичний персонал. Aле, на щастя, серйозних наслідків вдалося передбачити. Головне, що Тимофій знаходиться серед висококласних лікарів, які завжди знають, що робити. 

 

Дуже важливо, щоб до кінця свого лікування Тимофій лишався під наглядом медиків, а це можливо лише за умови своєчасної сплати рахунків. Ми дуже просимо вас підтримати родину Тимофія фінансово, зробити невеличку пожертву, яка допоможе сплачувати лікування своєчасно.