Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк: довелося робити переливання тромбомаси через низькі показники тромбоцитів

Сьогодні минає 78 день після того, як Тимофійчику пересадили кістковий мозок. Лише зараз лікарі впевнено заговорили про покращення. Тимофійчик краще почувається, виглядає бадьорішим, більше говорить та посміхається. Звичайно ж, до повного одужання ще далеко, а небезпека для життя хлопчика не минула. Без постійного лікарського контролю стан дитини може різко погіршитися, тож дуже важливо, щоб Тимофій лишався в лікарні та вчасно отримував медичну допомогу. 

Вчора показники аналізів Тимофія насторожили лікарів. Було вирішено провести переливання тромбомаси. Беручи до уваги ті випадки, коли організм Тимоші негативно реагував на переливання, всі хвилювалися. Але, на щастя, все пройшло добре. Після крапельниці Тимофій поскаржився лише на остуду, але тепла ковдра та кілька годин спокійного сну допомогли хлопчику відчути себе краще. 

Друзі, ми нагадуємо, що лікування Тимофія ще триває. Щоб хлопчик нарешті зміг остаточно перебороти хворобу, ми маємо допомогти родині сплатити за лікування. Просимо вас, оберіть зручний спосіб, щоб зробити невеличку пожертву та підтримати родину Тимофійчика. Зараз це вкрай необхідно.