Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Трошки різдвяних вітань від Вані Сидоренко!

Ваня приєднався до числа наших підопічних нещодавно. Проте ми вже встигли полюбити маленького мрійника з надзвичайно виразним поглядом та сором’язливою посмішкою. 

Зараз Ваня проходить п’ятий блок хіміотерапії в Ізраїлі, в клініці “Іхілов”. На жаль, після кожної хіміотерапії аналізи крові Іванка погіршуються, падає гемоглобін, з’являються проблеми з лейкоцитами. Лікарі заспокоюють, кажуть, що це не страшно, хоч і не дуже добре. Для виправлення ситуації призначили додаткові медикаменти. 

На жаль, у Вані з’явилася ще одна проблема: алергія. Хлопчик має приймати препарати проти алергії, інакше дитина кашляє та має решту неприємних симптомів, які Вані зараз ні до чого. 

Є й гарні новини: один з місцевих благодійних фондів передав родині 20 000 доларів на лікування та придбання ліків. На жаль, навіть така сума не перекриває й шостої частини запланованих витрат, проте це вже величезне полегшення й серйозний вклад в загальну справу. 

У Вані свої радощі: Св. Миколай дістався до Вані навіть в Ізраїлі та передав чудову м’яку іграшку! Новорічні подарунки також надзвичайно розрадили хлопця. Не зважаючи на те, що зараз Вані та його родині важко морально та фізично, батьки не втрачають нагоди влаштувати для дитини хоча б невеликі святкування. 

Ваня дуже сумує за Україної, за друзями та рідними. Хоч трохи розважитися допомагають улюблені іграшки: конструктори, книги про динозаврів та їх фігурки. Ваня вже вивчив безліч динозаврів, із задоволенням розповідає про них. 

Ми дякуємо кожному, хто не пройшовз повз страшну біду цього чудового хлопчика!
Збір триває! А ми сподіваємося на краще та бажаємо Вані одужати щонайшвидше!