Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Сидоренко Ніколас знову потребує допомоги: лікарі діагностували ще одну патологію травної системи!

Сумні звістки стають найболючішими саме тоді, коли вже починаєш вірити в перемогу. Зовсім нещодавно ми оголосили про закриття збору для маленького Ніколаса й повірили, що життя маленької багатостраждальної дитини нарешті почало налагоджуватися. Однак, телефонний дзвінок від плачучої мами просто шокував нас. 

Виявляється, увесь цей час непоміченою лишалася ще одна серйозна патологія дитини – у маленького хлопчика не сформований анус. Увесь цей час дитина випорожнювалася через свищ. Велике щастя, що лікарі помітили цю патологію зараз, до того, як Ніколасу дозволили їсти тверду їжу. Однак, без відповіді лишається питання: чому така вада досі лишалася не діагностованою в той час, як дитина місяцями перебувала під наглядом медичного персоналу? 

Зараз хлопчику планують вивести стому, а саму проблему з анусом візьмуться вирішувати через кілька місяців після операції. В майбутньому, хлопчик потребуватиме ще кілька операцій. А зараз малюку потрібно відновитися. Новий діагноз та виведення стоми призведе до непередбачуваних затрат. Саме лише харчування коштуватиме від 580 грн на два дні. Для самотньої мами, яка виховує декілька дітей самотужки – затрати непідйомні. Просимо вас про допомогу та підтримку!