Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Свіжі новини від Ані Падашулі

Весняна погода та тепле сонечко підняли Ані настрій. Дівчинка навіть забажала прогулятина на вулиці, пройшлася біля лікарні та навкруги сусіднього храму. Забрала з собою на прогулянку нового друга – хлопчика Мирона, який лікується в одній з Анею лікарні. А ще до Ані завітали добрі друзі й нові знайомі, привезли багато подарунків, необхідних речей, сюрпризів, та головне – заряд позитиву! 

Стан Ані потроху поліпшується. Вже два дні дівчинка обходиться без морфіну. Виразки в роті та на слизових оболонках ще не зажили, проте Аня вже має апетит та поволі їсть. Це просто чудова новина!

На жаль, через бактеріальну хворобу довелося відстрочити проведення хімії. Але лікарі мають надію, що вимушена перерва не буде надто довгою й вже скоро Ані стане набагато легше. Загальні показники аналізів покращуються, от тільки лейкоцити продовжують бути дуже низькими. 

Ані взяли пункцію, щоб провести аналіз стволових клітин. Важливо переконатися, що вони чисті та підійдуть для майбутньої процедури ауто-ТКМ. Така процедура потрібна для відновлення імунної та кровотворної систем організму Ані. 

Ми сподіваємося, що вже зовсім скоро гарних новим буде ще більше! Тримаємо кулачки за Аню та дякуємо всім, хто підтримує родину!