Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Свіженцев Артемчик шле привіт! Зачекалися?

Історія маленького Артемчика не лишає нікого байдужим. Щойно народившись, Артемчик вже стикнувся зі страшним лихом – дитині діагностували рак. 

Артемчику пощастило з батьками. Люблячі мама й тато всіми силами намагаються врятувати коханого довгоочікуваного синочка. Тепер на поміч дитині прийшли й ми з вами, не бажаючи лишати цю чудову родину один на один зі страшним лихом. 

З тих пір як Артемчик поїхав до Туреччини разом з мамою минуло вже чимало часу, ми всі з нетерпінням чекали новин і зараз маємо вже, що сказати. 

Артемчик пройшов три хіміотерапії із потрібних дванадцяти. Зараз хлопчик досить добре переносить лікування, із неприємних симптомів лише незначні пробеми зі стулом, знижений апетит, трошки підвищена температура. Лікарі кажуть, що побічні симптоми від хіміотерапії трохи накладаються на проблеми з самопочуттям, що викликані прорізуванням зубів, а тому запевняють: все йде за планом!

Артемчик часто вередує, але за словами мами, й гарний настрій у Артемчика буває: тоді хлопчику хочеться спілкуватися з усіма й вивчати все довкола. 

Лікарі кажуть, що зараз зарано говорити про результати. Вже після наступного блоку хіміотерапії Артемчику призначать ретельне обстеження й оцінять прогрес. 

А ми радіємо вже тому, що лікування продовжується без затримок! І щиро дякуємо за це кожному, хто підтримує Артемчика та його родину!