Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Став відомий остаточний діагноз Василіси Пушкіної

Іспанські лікарі нарешті винесли свій остаточний вердикт, щодо захворювання Василіси. Після тривалого обстеження та повторних аналізів, виявилося, що у Васі ембріональна рабдоміосаркома. Випадок дівчинки виявився складним, тому для встановлення діагнозу та плану лікування зібралися досвідчені лікарі. Для обговорення лікування організували консиліум та нараду онкологів. 

Тато Василіси отримав документи з затвердженим планом лікування. Основна роль відводиться протонній терапії. Планують проводити хіміотерапію, вона буде проходити за протоколом VAC без Доксорубіцину. В загальному, хіміотерапія триватиме 39 тижнів. Батьки кажуть, що задоволені призначенням. Тішить те, що лікарі виключили Доксорубіцин з протоколу. Адже, минулого разу саме цей препарат Василіса перенесла найгірше: її постійно нудило, болів животик, голова, дитина кричала та відмовлялася їсти. 

Спираючись на новий план лікування, клініка перерахує вартість лікування. Остаточна сума має стати відомою вже на початку тижня. Батьки матимуть приймати рішення щодо початку лікування. На жаль, це рішення багато в чому залежить від грошей. У родини не вистачає грошей, щоб повністю оплатити лікування. Тих коштів, що вже зібрано, вистачить щоб покрити близько третини рахунку. Просимо вас, допоможіть родині!