Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стан Глібчика Ведькал викликає занепокоєння

Глібчик що є сили бороться з хворобою. Малюку дається це складно. Організм знесилений хворобою, а на фоні прийому сильних ліків виникає все більше й більше супутніх захворювань. Хлопчик втрачає сили та апетит, стає зовсім беззахисним перед вірусами та бактеріями, на шкірі та слизовій з’являються ранки, все тіло болить, зовсім немає настрою. Та всі ці страждання – ніщо, якщо порівняти їх з тим, що чекає на Гліба без лікування. 

Рідні хлопчика лишаються поряд і намагаються розрадити малюка. На жаль, це не просто. Глібчик втрачає інтерес до розваг та іграшок, все частіше плаче та сумує. Це зовсім не схоже на нашого маленького оптиміста, який навіть в реанімації знаходив сили на посмішку. І це  дає зрозуміти, наскільки сильно хвороба б’є по дитячому організму. 

Друзі, сьогодні Глібчику дуже потрібна наша підтримка. Дуже просимо вас, не відвертайтеся. Благаємо, попри всі страшні складності, що спіткали кожного з нас, знайдіть змогу виділити бодай кілька гривень, знайти хвилину, щоб розповісти про Глібчика іншим, зробити репост в соціальних мережах чи переслати посилання.