Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стали відомими результати контрольних аналізів Олега Григорова

Життя Олега Григорова поволі повертається до звичного ритму. Хлопчик краще себе почуває, все частіше посміхається, має гарний настрій та дивиться у майбутнє без страху. Нещодавно Олег знову завітав до клініки. Зараз дуже важливо пильно стежити за самопочуттям та аналізами хлопчика. Всі з нетерпінням чекали на результати аналізів. Показники крові ще далекі від загальноприйнятих норм, однак вже значно кращі. Ниркові та печінкові проби в нормі. Без відхилень працює щитовидна залоза. 

Звичайно ж, такі новини не можуть не радувати. Олег – один з небагатьох, кому вдалося перебороти страшну хворобу. Хлопчик героїчно пройшов складне лікування та всі труднощі, що були з ним пов’язані. Зараз, коли хвороба відступила, хотілося б видихнути з полегшенням. Однак, щоб перемога над раком була остаточною – доведеться ще постаратися. 

Олег продовжує приймати ліки для підтримки організму та для лікування очей. Найближчим тижнем хлопчику проведуть ПЕТ-КТ. Олег з мамою продовжує винаймати квартиру в Туреччині – далеко від дома та рідних. Досі мамі дивом вдається розраховувати витрати. Однак день за днем грошей на рахунку родини стає все менше. На завершальному етапі одужання родині так само, як і колись, потрібна наша підтримка. 

Навіть невеличка фінансова допомога підтримає родину та надасть змоги завершити свій переможний шлях до повного одужання. Ми дуже просимо вас зробити пожертву для Олега. Дякуємо кожному, хто стежить за долею хлопчика, підтримує та допомагає!