fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Земляна Марина. Пухлина мозжечку. Гідроцефалія

Маленькій Маринці всього 3.5 років. Вона завжди була жвавою, життєрадісною та дуже кмітливою дівчинкою. Всі, хто спілкувався з маленькою, дивувалися, яка ж вона розумниця!

Проте з Маринкою трапилося велике лихо. Восени 2018 року бітькі помітили, що у дитини проблеми з координацією рухів, почала розвиватися косоокість, змінився загальний стан та настрій дівчинки. Численні обстеження підтвердили найстрашніше. 

Маринці діагностували пухлину мозжечка та 4го шлуночку (епендимома) та гідроцефалію. Діяти потрібно було швидко та рішуче. Маринку терміново направили до Харківської клінічної лікарні ім. Мещанінова та провели три термінові операції. 

Пухлину вдалося видалити, проте організм маленької дівчинки важко переніс медичні втручання. Друга операція спровокувала великий крововилив. Дівчинка потрапила до реанімації, де знаходиться й до тепер.

Кожен день Маринки – то боротьба за життя. А для батьків ще й непосильні фінансові витрати. Доводиться купляти дорогі медикаменти, спеціальне харчування, памперси, розтратні матеріали. В цілому, один день лікування Маринкі потребує близбко 3 000 грн. Знаходити таку суму протягом тривалого часу надзвичайно важко. 

Ми благаємо вас – допоможіть Маринці. Будь-яка допомога – серйозний крок на зустріч успіху, життю та одужанню дівчинки!

Тел. мами Маринки +380952138137(Оксана).