Допомогти

Термінова допомога

Збір на потреби першої необхідності для вихованців « РОКИТНЯНСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ «ЧЕБУРАШКА»

Збір на допомогу центру соціальної підтримки дітей!

Ваша участь дуже важлива!

Ми заходимо на охайне подвір’я центру соціальної підтримки і нас зустрічають десятки дитячих очей. Ці малюки за різних обставин мали залишити свої родини – хтось тимчасово, а хтось назавжди. Чиясь родина опинилася в надскладних фінансових умовах, у когось тяжко захворіла єдина мама, а хтось чекає на нову родину, де його будуть любити та оберігати.

У всіх цих малюків різні шляхи та долі, але дуже хочеться, щоб навіть ті діти, що залишаться в цьому центрі ненадовго, відчували тепло, піклування та підтримку. Спільними зусиллями тут створюють затишок для маленьких вихованців, але, як це часто буває, коштів багато на що не вистачає.

«Ми дуже стараємося, щоб діти добре харчувалися, росли здоровими, кмітливими» – говорить директор центру пані Ольга. Вона з гордістю розповідає про поновлений дитячий майданчик, нові гойдалки. Але багато чого ще бракує – канцтоварів, сучасних ліків, ефективних миючих засобів та засобів гігієни, іграшок для пісочниць, м’ячів. Всі ці речі швидко витрачаються та ламаються, але саме вони допомагають зробити дитинство вихованців центру більш комфортним.

Друзі, вже найближчим часом ми плануємо знову відвідати центр та передати необхідні ліки, засоби гігієни, іграшки. Запрошуємо вас долучитися до нашого невеличкого збору на потреби центру – поділіться кількома гривнями, щоб ми якнайшвидше змогли закупити все необхідне. Будь ласка, не проходьте повз долю дітей, що опинилися в складній життєвій ситуації, їм дуже потрібна наша підтримка!

Будь ласка, напишіть або зателефонуйте нам, якщо ви бажаєте приєднатися до поїздки або передати речі для центру. Ми будемо вдячні вашій допомозі та підтримці!

Допомогти дитячому центру “Чебурашка” можна за реквізитами, залишивши позначку “добро дитячий центр”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org