fbpx
Допомогти
+
Купити 0

"Купуючи хворобу", ви допомагаєте зібріти кошти на лікування підопічним нашого фонду.
Натомість ви отримуєте значок - символ боротьбі з хворобами.
Дякуємо вам!

Термінова допомога

Завгородній Артем. Рак головного та спинного мозку

Артемчик народився здоровим хлопчиком, ріс кмітливим, веселим, активним. Одного разу малюк поскаржився на сильний головний біль, батьки були змушені звернутися за медичною допомогою. 

В інституті ім. Ромоданова встановили діагноз хлопчика. На жаль, справдилися найжахливіші очікування. Маленькій Артемчик має онкологічне захворювання – рак, що вразив головний та спинний мозок. 

Артем вже переніс 5 операцій та 25 випадків наркозу. Спочатку лікування давало чудові результати, частина пухлин перестала рости, а одна – взагалі зникла. Проте, невдовзі аналізи хлопчика показали, що необхідно припинити хіміотерапію: організм малюка міг не витримати чергову дозу хімії після операцій та медичних маніпуляцій. 

На жаль, після 7 тижнів перерви було встановлено, що пухлини почали зростати знову. Чергова доза хіміотерапії спричинила обширну побічну реакцію – хлопчика направили до реанімації. 

Ситуація Артемчика здається безвихідною: з одного боку – рак, що розвивається надзвичайно швидко без належного лікування, з другого – ослаблений організм дитини, що не витримує прийому сильнодіючих протиракових препаратів. 

Однак, ситуація Артема виправна. Допомогти хлопчику готові спеціалісти з Німеччини, що радо відповіли на запит Артемчикової родини та навіть підрахували вартість рятівної операції. Для цього маленького хлопчика шанс на життя коштує 123 000 євро. 

Шанси на одужання високі. Проте оплатити рахунок батькам не під силу. Зате, це під силу нам, якщо ми зуміємо об’єднатися задля чергової доброї справи!

Телефон та Viber мами Артема: 0990104650 Анна.