fbpx
Допомогти

Термінова допомога

В’ячеслав Степаненко. Екстрофія сечового міхура, тотальна епіспадія

Маленький Слава народився доношеною дитиною. Проте, коли хлопчика показали батькам, вони були вражені: малюк не мав статевого органу, а на животі новонародженого була незвична випуклість. Хлопчика одразу ж оглянули лікарі. 

Виявилося, маленький Слава страждає від рідкісного захворювання. Його діагноз: екстрофія сечового міхура та тотальна епіспадія. Це означає, що сечовивідний канал дитини розщеплений, а сечовий міхур знаходиться назовні. 

Першу операцію провели, коли Славі було лише 10 днів. Малюк відчайдушно боровся за право жити, а його мама проводила дні й ночі, молячись за свого маленького синочка прямо в реанімаційному відділенні. Хрестини малюка довелося провести в лікарні.

Зараз В’ячеславу 6 років і він вже переніс 5 серйозних операцій. Хлопчик досі не може жити повноцінним життям і змушений проводити увесь час у підгузках, бо патологія не дозволяє йому контролювати сечовипускання.

Батьки витратили всі свої кошти, намагаючись вилікувати дитину. Проте, українські лікарі розводять руками: в Україні не вистачає спеціалістів та ресурсів, щоб зарадити проблемі. Слава має шанс на повноцінне життя, якщо потрапить до спеціалізованої клініки в Сербії.

Батьки прагнуть використати цей шанс, інакше життя Слави може перетворитися на справжній жах будь-якої миті. Зараз родині дуже потрібна наша допомога та підтримка. Разом ми зможемо зібрати суму, яка дозволить розпочати лікування та подарувати хлопцю повноцінне життя.

Цього року хлопчик пішов до першого класу, він дуже радіє новим враженням та знайомствам. Слава кмітливий та активний, але хвороба може обернутися справжньою трагедією для дитини. Просимо вас, допоможіть хлопчику! 

Тел. мами Слави: +38 093 308 21 73 (Альона)