fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Власова Марія. Постгеморагічна постзапальна декомпенсована гідроцефалія. Гнійний менінгіт. Сепсис. Пневмонія. Гостра ниркова недостатність. Дихальна недостатність. Серцево- судинна недостатність.

Інколи в маленьких дитячих ручках криється неймовірна сила. І нам, дорослим, варто повчитися тому, як тендітні малюки хапаються за своє життя. Дивлячись на Машу, важко повірити, через що довелося пройти цій крихітній дівчинці. Однак зараз, коли Машуня так потребує нашої допомоги, прийшов час нарешті втрутитися й допомогти дитині перемогти свої загрозливі хвороби та вади. 

Народження Маші чекали, як свята: нове ліжечко в найзатишнішому куточку кімнати, рожеві носочки, пелюшки з усміхненими слоненятами. Так хотілося дочекатися тої миті, коли Маша опиниться на маминих руках. Та коли та мить настала – стало страшно, адже Машуня народилася на 29 тижні вагітності. Зарано для того, щоб дитина нормально сформувалася та набрала вагу. 

У дівчинки діагностували гідроцефалію, розвинувся гнійний менінгіт, сепсис. Машуню довелося оперувати, встановлювати шунт. Тяжкими зусиллями стан Маші трохи стабілізували. Однак, покращення тривали недовго – шунт забився, а менінгіт з’явився знову. Ситуація стала ще складнішою, бо в родини закінчилися кошти на порятунок донечки. Всі збереження витрачені, борги невпинно ростуть. 

Маленькій Маші стає гірше. Дівчинку довелося підключити до апарату ШВЛ. Маша потребує повторної операції та дороговартісного лікування. Зараз рідні відчайдушно шукають кошти та як простій родині впоратися з усіма рахунками на ліки, витратні матеріали, аналізи? 

Друзі, ми просимо вас: давайте врятуємо маленьку Машуню разом. Зараз вона ще має чудові шанси на одужання. Якщо фінансове питання буде вирішено вчасно, Машуню зможуть врятувати та подарувати шанс на довге, щасливе життя в люблячій родині. Будь-які пожертви, будь-яка підтримка зараз вкрай необхідні. Будь ласка, долучіться до доброї справи!