fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Вініченко Олександр.ВПР головного мозку

 

Маленький Саша народився попри пересторогу лікарів. На обстеженні батьків попередили, що їх довгоочікуваний синочок може народитися з вадами. “Якщо Бог дав малюку життя, чи маємо ми право його обривати?” – пояснюють батьки маленького Саші. Вони без сумнівів відкрили серце для хворого синочка й вирішили боротися за життя крихітки до повної перемоги.

Олександр народився з отвором в хребті діаметром 3,5 см. На третій день життя Саші провели операцію – встановили шунт для відведення ліквору.

Однак, за короткий термін система вийшла з ладу – трубка для відведення білямозкової рідини розмоталася, це призводить до гниття шунта та ставить життя дитини під загрозу.

Хлопчику мають встановити шунт з довшою трубкою. Однак, позапланова операція потребує незапланованих витрат. В родині працює лише тато, мама – інвалід дитинства.

У Саші є гарні перспективи на повноцінне життя. Лікарі передбачають, що при належному догляді та лікуванні, його мозок досягне нормального розвитку до 1.5 років. Хлопчик зможе жити без обмежень та поступово зрівняється зі своїми однолітками.

Ми просимо вас допомогти Саші та його родині. Будь-яка навіть найменша сума приблизить довгоочікуване одужання дитини.