Допомогти

Термінова допомога

ВІКТОРІЯ МАРКІДОНОВА. ДЦП. ЕПІСИНДРОМ. СКОЛІОЗ 3 СТУПЕНЯ

Вікусі 15 років. Через хворобу дівчинка дуже обмежена в русі, має численні когнітивні розлади, косоокість. Та Віка – справжній воїн, адже все своє життя, не покладаючи рук і не втрачаючи надії, вона йде до своєї мрії. Дівчинка дуже прагне опанувати своє тіло, позбутися болючих нападів, завести друзів і багато чому навчитися.

Вікуся має ДЦП, її праві кінцівки майже нерухомі: дівчинка не може ходити, не може виконувати навіть найпростіші дії без сторонньої допомоги. Час від часу Вікусі докучають небезпечні епілептичні напади. Та найгірше – нестерпні болі в хребті, який викривлюється через Вікусину хворобу.

Зараз Віка має 3 ступінь сколіозу, однак без дієвої реабілітації викривлення буде прогресувати й завдаватиме ще більше болю та шкоди. Щоб досягти найкращих результатів, лікарі радять Віці проходити реабілітацію в клініці імені Козявкіна 4 рази на рік. Унікальна система корекції хребта надзвичайно ефективна для Вікусі. Вже після першого курсу лікування дитина відчула значні полегшення. Тепер Віка з нетерпінням чекає, коли зможе знову потрапити в клініку й зробити ще один крок до своєї мети.

На жаль, зараз Вікусіна родина не може відкласти кошти для сплати чергового курсу лікування та реабілітації. Проте хвороба не зважає на обставини, не чекає кращих часів – вона вже зараз завдає Вікусі шкоди і нестерпних мук. Тож єдиний спосіб врятувати дівчинку – допомогти її родині покрити витрати на лікування та реабілітацію, які зараз дуже потрібні!

Друзі, мова не йдеться про надзвичайно великі суми, достатньо невеличких пожертв, щоб підтримати Віку й допомогти їй. Будь ласка, не пошкодуйте кількох гривень, рятуючи дівчинку та її родину від відчаю і біди.

Допомогти Маркедоновій Вікторії можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Вікторія”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G