fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Віка Жеребченко. Інсульт

Віці 13 років. Ще зовсім недавно вона була звичайною школяркою: веселою, життєрадісною, сповненою надій та сподівань на майбутнє. Сьогодні – практично прикута до ліжка та важко вимовляє кожне слово. 

Виявилося, у дівчинки, яка майже ніколи не хворіла, вроджена вада мозкового кровообігу. Лікарі припускають, що хвороба сформувалася ще до народження Віки. 

Приблизно за місяць до свого дня народження дівчинка стала погано почуватися: боліла голова та вухо, німіли пальці. Обстеження нічого не виявило. Коли стан почав погіршуватися (дівчинка втрачала зір, в неї терпла ліва сторона тіла), Вікусі призначили МРТ. 

Результати здивували всіх: через вроджену ваду розірвалася кавернозна ангінома на стовбурі головного мозку. У Віки трапився інсульт!

Віка практично не відчуває ліву сторону тіла, її мовлення повільне та нечітке. Але найбільше бентежить її інше: якшо терміново не провести операцію, інсульт повториться знову. Якими будуть його наслідки цього разу, важко навіть уявити…

Складна операція триватиме не менше 8 годин. Її вартість – 60 000 грн. Гроші треба зібрати терміново. А от де їх знайти так швидко, родина Віки просто не знає. Любляча мама боїться втратити найдорожче – свою красуню-донечку, яка ще нещодавно радувала рідних своїми успіхами в навчанні, танцях та музиці. 

Будь ласка, не лишайтеся осторонь. Допоможіть та підтримайте Вікусю. Ваша допомога може стати вирішальною!

Тел. мами Вікторії – +38 068 825 48 53 Алла