fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Васильчук Даша. Респіраторно-сенсетіальний вірус, бронхо-легенева дисплазія

Васильчук Даринка народилася на 31-му тижні вагітності першою з двійні. На жаль, у новонародженої дівчинки відкрилася легенева кровотеча. Нормально дихати Даша не змогла, почалася гіпоксія, що призвела й до патології мозку – шлуночки головного мозку збільшилися, розвинулася вентикуломегалія. 

Наступного разу Даша потрапила до реанімації у віці 4-х місяців. Вона захворіла гострим бронхітом. Ослаблена дитина легко підхопила кір, що знову змусив Дашу повернутися до лікарні. Дівчинка провела 5 днів в реанімаційному відділенні, страждаючи від судом. 

Хвороба не минулася без ускладнень та призвела до розвитку запалення легенів. На жаль, це був не останній випадок госпіталазації Даші. Лише за минулі 6 місяців, дитину забирали до лікарні 4 рази. 

На разі, діагноз дівчинки – респіраторно-сенсетіальний синдром та бронхо-легенева дисплазія. Хвороби ослабили організм Даші, вона потребує швидкого та ефективного лікування. Маленькій дівчинці може зарадити препарат, що досі не має ані аналогів, ані реєстрації в Україні. 

Назва ліків – Сінагіс. Дістати таке лікування можна, сплативши близько 30 000 грн за укол. Лікарі радять купити хоча б три дози препарату. Проте, таких грошей родина не має. Майже всі родинні збереження витрачено за той час, коли Дашу рятували від численних хвороб у лікарнях. 

Дуже просимо вас допомогти Даші та її родині. Будь-яка допомога стане кроком на шляху до вирішення проблеми!

Тел. мами Даші: 067 392 37 46 (Ірина)
Тел. тата Даші 0675092909 (Олександр)