Допомогти

Термінова допомога

Тимофєєв Данііл. Нефробластома лівої нирки, синдром Вільямса

Історія 9 – річного Данилка зі Слов’янська.

Тяжка історія цього чудового хлопчика розпочалася в червні 2021 року, через декілька тижнів після того, як він втратив свого татка. Для дитини та всієї родини, це було дуже важким потрясінням, адже Даня не бачив батька майже цілих 2 роки.
Тоді здавалося, що гірше бути вже не може! Але… думати так, було страшною помилкою.

Через 3 тижні після страшної звістки, та похорону у Дані дуже заболів живіт. Ні, це був не апендицит, як думала мама. Після детального обстеження в лікарні Краматорську, хірурги повідомили мамі: « У Вашого сина пухлина, рак нирки, з метастазами в печінці!» Здавалося, що це все страшний сон, що стільки болю не буває в одночас.

Уже наступного дня Даня з мамою були в Києві, там діагноз підтвердився, але окрім печінки метастази було знайдено ще й у легенях.
Далі розпочалося саме страшне- хімії, повне безсилля, відчай і безкінечні блювання.

На сьогодні Данилко в клініці Ізраїлю, дякувати Богові, туди він встиг потрапити до самої гострої фази війни в Україні, і тепер має шанс на життя. Позаду у хлопчини рік безперервної хімії, операція по видаленню пухлини та променева терапія. Даня був настільки знесиленим, що мамі доводилося носити його на руках, ноги зовсім не тримали!

Десять кругів аду позаду, але це ще не всі випробування, які має пройти цей маленький хлопчик. Головне та найважливіше, що є в протоколі лікування такої пухлини- це трансплантація стовбурових клітин. І ось тут, повний жах- коштів на продовження лікування у мами вже зовсім немає. Важко навіть уявити її відчай та страх за свою дитину…

Від кожної такої історії наше серце завмирає від болю та образи. Але ми не маємо права зневірюватися та опускати руки, адже за нашими плечима багато чудових прикладів, коли нашою багатомільйонною армією добродіїв, нам вдавалося вчасно надати допомогу та врятувати дитячі життя.
Впевнені, що і цього разу ми встигнемо, адже разом ми можемо все, бо ми- українці!

Друзі, донатьте по можливості, допомагайте нам розповсюджувати інформацію ( робіть РЕПОСТИ постів в соціальних мережах та месенджерах), усе це дозволить залучити ще більше людей для порятунку життя Дані.

Допомогти Даніілу можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Данііл”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=TMP49W6BBPEWN