fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Ткач Максим. Єпідуральна гематома, субдуральна, внутрішньомозкова гематома зліва. Забій головного мозку. Судомний синдром

В одну мить щасливе і безтурботне життя маленького Максима розділилося на ДО і ПІСЛЯ трагедії, яка позбавила дитину здоров’я і радості в житті!
Це сталося в теплий травневий день. Максим разом з мамою гуляв на улюбленому дитячому майданчику. Коли малюк виліз на дитячу гірку, на якій катався неодноразово, щось пішло не так …
Хтось штовхнув Максима і він впав з висоти трохи більше метра. Хлопчик в несвідомому стані був негайно доставлений в дитячу обласну лікарню. Йому діагностували: перелом основи черепа з важким забоєм головного мозку та великий гематомою, судомний синдром.
У відділенні нейрохірургії дитині екстрено провели трепанацію черепа – операція тривала більше 7 годин. На третій день після оперативного втручання малюк прийшов до тями – всіх впізнав, чув, бачив і лікарі говорили про позитивну динаміку. На п’ятий день дитину навіть хотіли переводити з реанімації в звичайну палату, але на сьому добу сталася зупинка серця і дихання. У слідстві крововиливу в мозок була виявлена ​​ще одна гематома.
Після другої трепанації черепа Максим впав у кому 1-2 ступеня … Але і після цього він вижив і продовжує свою боротьбу. За порадою лікаря було прийнято рішення про транспортування Максима в спеціалізовану клініку.
В даний момент Максим перебуває в науково-практичному центрі нейрореабілітації “Нодус” (Київська область, м.Бровари.) У центрі проводять масу процедур, спрямованих на стимуляцію головного мозку – вертикалізацію, звукотерапію, стимуляцію струмом. Відзначається позитивна динаміка -за результатами енцефалограми, кора головного мозку «відповідає». Хлопчик реагує на світло і звук, відчуває біль, мружиться, відкриває очі. На голос рідних, пульс у малюка частішає. Для діток з таким діагнозом дуже важливо продовжувати безперервну боротьбу, в іншому випадку всі зусилля, старання, біль і сльози будуть марними! Наш фонд відкриває збір на частину від загальної суми рахунку в 10 000 гривень.
 Ми не обираємо долю, але в наших силах її змінити. Зараз всі разом ми зможемо змінити майбутнє чудового хлопчика і подарувати шанс стати в майбутньому здоровою людиною.

☎️Тел. мами Максима +380951925683 Світлана.