Допомогти

Термінова допомога

Терміновий збір на ліки та спеціальне харчування для дітей війни та поранених, тяжкохворих дітей та достроково народжених малят

Гинуть діти України!

Країно, єднаймося, рятуємо наше майбутнє, допоможіть вижити дітям, які знаходяться в справжньому пеклі!
Допоможіть нам поповнити запаси ліків для підтримки поранених, тяжкохворих дітей та достроково народжених малят!

Сьогодні український народ, багатодітні сім’ї, вагітні, діти, літні люди, змушені ховатися в метро, підвалах та бомбосховищах.
Гинуть люди, плачуть діти, жінки народжують у підвалах, а наші маленькі підопічні, які й так кожен день змагаються за своє життя в лікарняних стінах, які цілодобово підключені до крапельниць та апаратів підтримки життя, по 15- 20 разів переміщуються у підвали. Там, щоб вижити, мерзнуть та дихають пилом і пліснявою!

Але саме страшне, коли наші діти гинуть від нестачі ліків та своєчасної допомоги! Щохвилини на наші месенджери надходять прохання людей, які в повному розпачі:
« Допоможіть знайти спецхарчування моїй дитині, благаємо!», «Врятуйте мою дитину, без ліків в найближчі години, моя донечка помре!»…

Тисячам сімей ми вже допомогли ліками, харчуванням, засобами гігієни та одягом! Але, людоньки, не встигаємо, наші резерви потрібно поповнювати, тільки разом ми зможемо врятувати наших поранених та голодних дітей!

Харків, Маріуполь, Херсон, Київ та ще десятки міст і областей в пастці, у справжньому пеклі! Чого б нам це не коштували, навіть ризикуючи своїм життям, ми маємо їм допомогти!
Вже завтра ми маємо сформувати та відправити за допомогою відважних наших водіїв- волонтерів у гарячі точки наступні рятувальні посилки з ліками!

‼️Максимальний репост, наші найсильніші, найщиріші та чарівні наші люди! Кожна хвилина на рахунку‼️

Відправити пожертву можна на реквізити вказані нижче. При переказі, вкажіть коментар: “допомога дітям війни”:

Допомога онлайн карткою (LIQPAY):

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G