fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Талалаєвська Аріна. Гострий гломерулонефрит, порушення функції нирок

Маленька Арінка народилася здоровою та росла кмітливою, життєрадісною дівчинкою. Одного дня батьки помітили незначні набряки на тілі дитини. Спочатку лікарі запідозрили звичайну алергію, прописали протиалергенні препарати, але жодних суттєвих змін на краще це не принесло. 

Батьки були змушені везти дитину до дитячої лікарні в м. Івано-Франківськ. Вже там, у відділені лікарні їм озвучили страшний діагноз: гострий гломерулонефрит (двостороннє запалення нирок) затяжний перебіг, нефротичний синдром з еритроцетурією, гормонорезістентний варіант з порушенням функції нирок. 

Що означають всі цідіагнози для маленької дівчинки? Те, що її життя, здоров’я, щастя опинилися під страшною загрозою. Без своєчасного лікування організм дитини просто не впорається з хворобою. 

Лікувати таке захворювання не просто. Препарати, які назначили в Івано-Франківську, не принесли полегшення. Хвороба повільно прогресувала, не зважаючи на всі намагання лікарів. Тому Аріну перевели до м.Київ, до відділення нефрології дитячої лікарні №6. Тут почався новий етап боротьби за здоров’я дівчинки. 

Проте, щоб лікування було вдалим, потрібні дорогі медичні препарати. Родина щотижня витрачає близько 12 000 грн лише на ліки. Батьки настроєні дуже рішуче: боротися за життя любої донечки до пореможного кінця. Але справитися з фінансовими труднощами не так вже й легко. 

Родина щиро просить вас про допомогу. Будь який внесок, навіть декілька гривень – важлива підтримка для Аріни та її батьків! Не лишайтеся байдужими, від вас залежить життя дитини!

Тел тата +380669516212 (Денис)