fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Сидоренко Ніколас. Вроджена аномалія розвитку ШКТ, атрезія стравоходу

Народження особливої дитини стало ураганом, що розкидав усе звичне життя сім’ї нашого Ніколаса Сидоренко!

Кожен з подальших днів- це черга безсонних ночей і регулярних походів у лікарню. З сім’ї пішов чоловік, вслід за чоловіком закінчилися і гроші. Але немає труднощів, які могли б виявитися сильніше- істинної материнської любові.

У маленького Ніколаса з багатодітної родини безліч вад ШКТ. Багато що вдалося виправити, але йому все ще гостро потрібна допомога, а саме: операції по реконструкції стравоходу. Зараз він живиться виключно через гастростому. Ніколас мріє спробувати хліб, яблуко, йогурт або шматочок пирога. Навіть декілька ложок ріденького супу – єдине, що дозволяють зараз лікарі, здаються йому неймовірно смачними. 

Через постійні операції, критично низьку вагу і відсутність імунітету, Ніколас хворіє чи не після кожної прогулянки.

Після серії невдалих операцій в Україні у Ніколаса нарешті з’явився реальний шанс перемогти свою хворобу. 13 жовтня Ніколасу провели операцію за планом: коло езофагопластика (пластика стравоходу товстого кішківника).

Але так само, нагадаємо, що у Ніколаса ще була виявлена аноректальна вада – промежинний свищ. Лікар прийняв рішення, щоб не піддавати малюка повторному наркозу, під час цієї операції, будуть працювати і в цьому напрямку. 

Друзі, наш фонд допомагає Ніколасу з перших місяців життя і зараз ми не можемо залишити його без допомоги. Адже навіть маленькі краплини допомоги тисяч НЕБАЙДУЖИХ людей- це великий крок ВПЕРЕД до здорового майбутнього малюка, що настраждався! 

Завдяки нашій з вами допомозі, Ніколас неодмінно зможе перемогти страшну хворобу, і це буде нашою загальною перемогою!