fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Солтівський Віталій. Стеноз підзв’язкового простору і параліч голосових зв’язок

Кілька секунд без нагляду дорослих обернулися плачевними наслідками для Віталіка! Страждання малюка неможливо описати словами: дитина отримала складні опіки легенів. Хлопчик в будь-який момент може перестати дихати!

Ось вже 4 роки Віталік живе неповноцінним життям. У той фатальний і страшний день мама фарбувала труби і залишила пензлик з розчинником і соляркою на вулиці. Ніхто не очікував, що малюк нап’ється цієї суміші… Дитина почала рвати, батьки намагалися всіляко надавати першу допомогу, але він вже на той час встиг отруїтися хімічними речовинами, які викликали страшні опіки дихальних шляхів.
Цілий місяць хлопчик пролежав у реанімації, лікарі були змушені вести дитину в штучну кому. Прогнози були невтішні, але бажання вижити і молитви матері були сильніші за смерть! Легені дивом почали відновлюватися. Довелося знову вчиться їсти, тримати голову, говорити мовою жестів. У зв’язку з тривалим періодом інкубації, Віталіку неправильно була встановлена ​​трахеостома, що викликала велику кількість рубців. Хлопчика прооперували видалили рубці, але наслідком цього розвинувся- СТЕНОЗ  підзв’язкового ПРОСТОРУ І ПАРАЛІЧ голосових зв’язок!
Постійні наркози, стреси, недоїдання і недосипання стали причиною втрати ваги і затримки в розвитку. Щоб все життя не бути носієм трахеостоми, потрібна операція по реконструкції дихального простору (пластика гортані і трахеї). В Україні не проводять операції такої складності.
Віталіку погодилася допомогти клініка в Ізраїлі, але вартість повноцінного життя дитини оцінюють в 100 тис. $. Зібрати всю необхідну суму грошей самостійно у мами, яка одна бореться за життя дитини немає можливості.
Наші помічники, кожен з Вас може допомогти закрити незабаром збір, наблизити малюка до одужання. Головне мати бажання і трохи вільного часу. І нехай це буде зовсім невелика сума, але від щирого серця!

Телефон мами Віталіка (096)0068229 Ірина