fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Соловей Софія. Токсична нефропатія (термінальна стадія ураження нирок). Вторинна артеріальна гіпертензія. Вторинна анемія (середнього ступеня тяжкості). Вторинний гіперпаратиреоз.

Життя маленької Софії у повній мірі залежить від дороговартісних ЛІКІВ!

Безвихідь, страх і відчуття того, що життя обірвалося в одну мить… Саме ці почуття рідні пережили того дня, коли дізналися про тяжкий діагноз Софійки. 

Коли дівчинці виповнилося 5 років у результаті вірусно- бактеріальної пневмонії в дитини відмовили нирки. І ось уже півтора року мама разом з донечкою знаходяться в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ».(м. Київ)

Соня тричі на тиждень проходить процедуру гемодіалізу, яка є підтримуючою терапією, але лікування дуже ослаблює організм дівчинки і не лікує!

Кожного дня Софія потребує ліків: Са-ДЗ-Нікомед; Севеламер; Альфа ДЗ ТЕВА; Аквадетрим; Еналаприл; Лазартан; Амлодипін; Доксазозин; Укрлів; Кальцій Дз нікомед; Фізіотенс.

Наважитись просити про допомогу мамі Соні дуже вкрай важко, але дивитися на донечку, яка страждає від тяжкої хвороби, ще важче!

Друзі, у нас є велика можливість вплинути на долю дитини, подарувати маленькій Софії шанс на щасливе дитинство без нескінченних стін лікарень, без сліз, без болю. Треба в найкоротші терміни закупити препарати і продовжити важливе лікування.