fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Софія Коломицева. Нейробластома

Дуже агресивна пухлина намагається зламати життя маленької Софії! ⠀

Більше двох років 3-річна Софійка Коломицева бореться з важким захворюванням: нейробластома 3 ст. Захворювання ще на початковій стадії спровокувало відмову ніжок. Дівчинка вже пройшла два протоколи лікування, які включали 12 блоків агресивної хіміотерапії і 20 сеансів променевої терапії в українській клініці.

Але лікування допомогало лише на короткий термін, з кожною прогресією Софійка знову переставала ставати на ніжки!

За результатами останнього обстеження в легенях у крихітки були виявлені метастази, у зв’язку з чим була навіть проведена операція по їх видаленню.

Багатопрофільна клініка Анкари “Меморіал” прийняла дівчинку на обстеження і лікування, виставивши попередній рахунок у розмірі 165 000$. У рахунок входить обстеження, 12 блоків хімії і ауто- ТГСК. ⠀

Лікування необхідно починати терміново, втрачати не можна ні хвилини, але коштів, щоб сплатити рахунок у батьків НЕМАЄ! ⠀ 

Друзі, не важливо в якій країні і в якому куточку землі є лікування, важливо, що воно є і якщо це єдиний шанс, щоб врятувати життя дитині- ми просто зобов’язані зробити все, щоб цей шанс був використаний і подарував дитині довгоочікуване одужання!