fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Софія Гула. Ембріональна пухлина Вільмса, нефробластома лівої нирки

Восени 2018 року Софійці діагностували нефробластому лівої нирки (2-га стадія). Дівчинку почали лікувати одразу ж. З тих пір Сонечка пройшла 4 блоки передопераційної хімії, перенесла операцію з видалення лівої нирки і надниркової залози. Далі – 17 сеансів променевої терапії та 6 блоків хіміотерапії з 12 запропонованих.

Після 6-го блоку у Софійки виявили рецидив. Хімія не спрацювала. Лікарі сказали, що в нашій країні дитина приречена. Вилікувати Софійку в Україні не зможуть: не вистачає ані ресурсів, ані досвіду. Софійку прийняла Ізраїльська клініка Хадасса, виставивши рахунок на 300 000 $.

В клініці побачили метастаз, який давив на спинний мозок. Через нього Софійка перестала ходити. Довелося зробити екстренну незаплановану операцію через ризик зупунки дихання в подальшому. Ситуація Софійки непроста. Але лікарі дають високі шанси на повне одужання. У маленької Соні є шанс жити повноцінним життям, забувши про страшну хворобу!

Софійка радіє життю, навіть опинившись у стінах лікарні. Вона мріє одужати й поїхати на море. Від заповітної мрії Соню може відділити брак коштів. Родина вже витратила майже всі свої ресурси в боротьбі за життя любої донечки. Гроші дуже потрібні, адже лікування зупиняти не можна. 

Батьки дівчинки просять про допомогу. Навіть декілька гривень – вже важливий вклад. Підтримайте Софійку та її люблячих батьків. Разом ми зможемо врятувати дитину!

Тел. мами Софії +38 099 175 05 59 Марія (Viber)