Допомогти

Термінова допомога

Смолянніков Артем. Нейробластома наднирника 4 ступеня

Синові нашого захисника терміново потрібна допомога.

Нашому новому підопічному лише 3 рочки. Знайомтеся- це Артемчик Смолянніков з Харкова. Історія хвороби цього маленького красеня настільки ж складна, як і абсурдна. Цілих 4 місяці йому не могли поставити діагноз. Соромно говорити це саме зараз, коли його батько щодня на передовій б’ється за наше щасливе й нове майбутнє, але це факт.

Не будемо вдаватися в деталі, чому саме так трапилося, але ж ви тільки уявіть, малесенька дитина з важкою формою онкології, щодня страждала від жахливих болів, в той час коли дорослі, компетентні люди, ганяли його з мамою з кабінета в кабінет, із клініки в клініку. І, згідно симптомів, не призначили саме того обстеження, яке б допомогло вчасно діагностувати хворобу і не дало б втратити стільки дорогоцінного часу.

Тільки завдяки рідним та рішучості матусі, Артемчику провели КТ, де й було виявлено злоякісну пухлину. Все ж і після цього час тягнувся, через що мама була змушена швидко приймати рішення і везти рятувати свою дитину закордон.

На разі Артем в клініці Турції, йому підтвердили діагноз: нейробластома
4 ступеня, з ураженням кісткового мозку. Пухлину знайдено в наднирнику та голівці, через що ми й бачимо такий жахливий наслідок з оком. Як би ще трішки зволікань- дитина б втратила зір.

Друзі, рідні та батьки вже віддали все до копійки, навіть кошти, які отримує татко малого на передовій, йдуть на лікування Артема. Але цього занадто мало. Кошторис за півроку лікування та обстеження складає 90 000$. На разі мама змогла сплатити лише 10 000 $.

Від імені батьків хлопчика ми змушені звертатися до вас про допомогу, щоб врятувати нашого маленького українця. Доки наші чоловіки захищають наші життя «там», ми просто зобов’язані захищати та допомагати їхнім дітям тут. Бо тут у нас свій, особливий та дуже важливий фронт- ділитися своєю любов’ю та добром, рятувати життя наших дітей. Вони і є- наше майбутнє.

 

Допомогти Артему можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Артем”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G