Допомогти

Термінова допомога

ШЕВЧЕНКО ОЛЯ. ДЦП. СПАСТИЧНА ДИПЛЕГІЯ З РУХОВИМИ ПОРУШЕННЯМИ

Маленькій Олі важко вимовляти складні слова і речення. Але в неї, все рівно, купа друзів, адже вона так любить допомагати, втішати, пригощати солодощами, які частенько носить з собою на випадок нового знайомства. А ще Оля мріє навчитися смачно готувати, щоб частіше кликати гостей на обід. От тільки хвороба не дає Олюсі можливості користуватися кухонним приладдям чи вправно виконувати побутові справи.

У Олі ДЦП. Ймовірно, причиною хвороби стало передчасне народження Олюсі. Хвороба почала проявляти себе не одразу: спочатку лікарі стверджували, що Оля повністю здорова. Та через якийсь час у малесенької Олі підвищився м’язовий тонус, дитина перестала ковтати, невтішно плакала. Чергове обстеження виявило у крихітки епіактивність та високий внутрішньочерепний тиск. Згодом почала проявлятися виражена косоокість та інші ознаки ДЦП. Оля не може ходити, їй важко рухати руками, тримати предмети, повертати голову, контролювати своє тіло.

Завдяки своєчасно розпочатому лікуванню та постійним заняттям, Оля добре розвивається та вчиться. Вона надзвичайно кмітлива, комунікабельна, життєрадісна. Не дивлячись на невеличку затримку, Олюся успішно опановує шкільну програму. У дівчинки безліч мрій та планів, але здійснити їх можна, лише опанувавши рухові навики.

Лікарі вбачають в Олі величезний потенціал. Якщо Оля і далі продовжить лікування та реабілітацію, вона зможе не лише уникнути погіршення стану, а й опанувати нові навички, поступово навчитися побутовим справам, відкрити безліч нових можливостей. Надзвичайно важливо, щоб курси лікування та реабілітації йшли за планом. От тільки цього разу родина Олі не в змозі забезпечити це маленькій дівчинці.

Медики наголошують на необхідності проходження планового курсу реабілітації в Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіології “Я є”. Таке лікування коштуватиме родині Олі 80 000 грн. Рідні дівчинки у відчаї, адже сплатити рахунок вчасно вони не можуть: війна та фінансова криза завдала надто сильний удар по родинному бюджету, а щоденні витрати на ліки та обстеження для Олі не дають можливості відкладати кошти на реабілітацію.

Друзі, щоб здійснити мрію маленької Олі й допомогти їй зробити ще один важливий крок до повноцінного життя, треба так небагато! Достатньо кількох гривень від кожного з нас, щоб успішно закрити цей збір. Будь ласка, підтримайте дівчинку – вона ніколи не забуде вашої доброти та людяності!

Допомогти Шевченко Олі можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Оля”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G