fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Савельєва Ліза. Епілепсія

Лізі 11 років. Вона безмежно любить життя. Ліза цікавиться майже всім. Дивлячись на перелік розвиваючих гуртків, каже, що хотіла б записатись мало не на кожен. Дівчинка хотіла б подорожувати та щодня насолоджуватися прогулянками й іграми. Але хвороба диктує свої правила. 

Перший напад епілепсії трапився, коли дівчинці було 2 роки. З тих пір напади повторюються регулярно. Коли Ліза йде до школи, на прогулянку чи в гості, постійно має острах, що болючий напад може трапитися будь-якої миті. 

Ліза отримує протисудомні ліки, але вони практино не діють. “Мені здається, що я втрапила в пастку”, – каже Ліза й опускає додолу свої неймовірно яскраві очі. “Я маю безліч талантів, але як показати їм іншим, якщо навіть вийти з дому страшно?”, – додає вона після того, як захоплено розказує про всі гуртки та заняття, які прагнула б опанувати.

Від недавна в Лізи з’явився шанс на одужання. Дівчинку запросили до лікарні “Bambino Gesu” в Італії. Лікарі вважають, що знають, як підібрати лікування, щоб значно зменшити кількість нападів або зовім зупинити іх. 

Клініка виставила рахунок на 6 000 євро. Для Лізи та її матусі така сума завелика, збирати її доведеться довго. Але, якщо ми з вами пожертвуємо всього декілька гривень, то зможемо легко зібрати кошти для Лізи. Достатньо зробити зовсім небагато, щоб здійснити найважливішу мрію дівчинки. 

Тел мами Лізи +38 097 98 172 74 (Олеся)