fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Самчук Аріна. Анапластична епендиміома

Аріна завжди була гордістю та радістю своїх батьків. Надзвичайно красива, розумна, талановита дівчинка. Проте, жодна дитина не застрахована від страшної хвороби. 

На жаль, в житті маленької Аріни трапилося величезне лихо. Дівчинка захворіла. Нинішній діагноз дівчинки: подовжене зростання пухлини (анапластична епендиміома, Grade III) ММК, атактичний синдром, парез VI.

Минулого року дівчинка вже пройшла серйозне лікування та операцію. Дівчинка одужувала та регулярно відвідувала турецьку клініку для діагностики та контролю захворювання. Родина раділа: здавалося, що дівчинку вдалося вберегти від найстрашніго. Аж раптом чергова діагностика виявила, що пухлина почала зростати. 

Радіотерапія, яка могла б суттєво покращити ситуацію, зараз протипоказана, після великої дози опромінення додаткові процедури можуть призвести до страшних наслідків. Вихід лише один – термінова дороговартісна операція та імунотерапія. 

Дівчинка має шанси жити, проте лише операція коштуватиме 40 000$. Після року лікування та регулярних обстежень, родині немає звідки взяти таку суму. 

Звертаємося до кожного та просимо надати посильну допомогу Арінці. Навіть декілька гривнів від кожного з нас – це величезний прогрес для закриття збору!

Телефон мами дівчинки – 098 878 1397 Вікторія