Допомогти

Термінова допомога

РИММА МАКАРОВА. ДИТЯЧА НЕЙРОАКСОНАЛЬНА ДИСТРОФІЯ

Знайомтеся, це Римма. Ця маленька дівчинка більше не може посміхатися, не може вимовити прості слова, не може тримати та повертати голівку. Страшне та надзвичайно рідкісне генетичне захворювання день за днем вбиває цю тендітну квіточку, відбирає її спогади, можливість рухатися, спілкуватися. Зовсім скоро Риммуся може перестати бачити та навіть дихати.

Звичні ліки не допоможуть, адже причиною хвороби став генний збій. Тож єдина можливість врятувати дитину – розробити спеціальне геннозамінне лікування. Таке лікування могло б зупинити розвиток хвороби й врятувати дитяче життя. Зовсім скоро ліки стануть доступними на ринку, та чи зможе Римма отримати їх? Чи назавжди залишиться бранкою у власному нерухомому тілі?

Наразі, батьки дівчинки не можуть сплатити повну вартість лікування, бо його ціна сягає 2 000 000 євро. Титанічними зусиллями родина спромоглася знайти четвертину суми, але їхні фінансові можливості вичерпані – далі їм не впоратися без допомоги та підтримки.

У Римми є лише кілька років, щоб зупинити хворобу, далі пошкодження мозку та нервової системи можуть бути настільки жахливими, що дівчинку неможливо буде врятувати. Дуже важливо, щоб Риммочка не втратила дорогоцінний час і отримала лікування одразу, як воно стане доступним на медичному ринку.

Друзі, давайте разом допоможемо Риммі стати однією з перших пацієнтів світу, які змогли перебороти таку рідкісну та небезпечну хворобу. Нехай вас не лякає сума на лікування – разом ми можемо врятувати дівчинку. Для цього достатньо невеличких пожертв і щирої віри в Риммину перемогу! Будь ласка, підтримайте дівчинку!

Допомогти Риммі Макаровій можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Римма”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G