fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Растєгаєва Тамара. Біталамічна гліома. Оклюзійна гідроцефалія.

Хвороба ледь не перетворила маленьку Тамару на справжню сплячу красуню. Колись активна та жвава дівчинка перестала вставати з ліжка– постійно хотілося спати, а навіть півгодинна гра чи навчання виснажувало.

Коли причину нарешті вдалося виявити, рідні Томи не могли в це повірити. В мозку дівчинки знайшли просто величезну пухлину, яка вже сягала 10 см. Ще трохи і рятувати Томочку було б пізно.

Томі терміново провели операцію, встановили шунт та зробили біопсію. Саму пухлину видалити не вдалося, адже вона знаходиться глибоко в мозку і будь-яке втручання може закінчитися смертю чи тяжкою інвалідністю. 

Зараз Томі краще. Але без ефективного лікування пухлина знову почне прогресувати. Лікарі наголошують – випадок Томи не просто складний, він – унікальний і дуже небезпечний. В Україні ще жодного разу не реєстрували такі випадки. Тому батьки Томи вирішили шукати клініку, яка спеціалізувалася б на лікуванні подібних пухлин. 

За попередніми підрахунками Томі на лікування знадобиться 145 000$. Молода родина мала невеличкі збереження, але все пішло на сплату операції, ліків, витратних матеріалів.

Батьки дуже стараються врятувати свою донечку, однак зарплати шкільної вчительки та працівника комбінату просто не вистачить, щоб своєчасно сплатити за лікування маленької Томи. 

Друзі, ми просимо вас про підтримку. Адже від нашої з вами активності та оперативності зараз залежить життя дитини. Завдяки нашим пожертвам та розповсюдженню інформації маленька Тома отримає шанс на одужання та зможе повернутися до звичного життя: піде до школи, обійме бабусю та дідуся, за якими дуже скучила, знову гратиметься з друзями та сестричкою. Просимо вас, долучайтеся до доброї справи!