fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Прохоров Артем. 9 років. Пухлина головного мозку

Артемчику діагностували рідкісну пухлину мозку. В Україні лікувати хлопця не взялися: враховуючи тип та положення пухлини, шансів на успішну операцію практично не було. За порятунок Артема взялися ізраїльські лікарі. 

Не зважаючи на високу вартість лікування, батьки спромоглися зібрати кошти на операцію та лікування. Вже після першої операції вдалося видалити велику частину небезпечного новоутворення. Далі Артемчик проходив тривале лікування. 

Зараз хлопчик має чудові шанси на одужання. Позаду важкий, довгий та тяжкий шлях. Пройти все те, що довелося пройти маленькому Артему, під силу не кожному дорослому. Артемчик вірить в своє одужання та не втрачає оптимізму. 

От тільки, родині все важче та важче знаходити кошти на лікування. Артемчику потрібно щомісяця навідуватися в ізраїльську клініку для обстеження та коригування лікування. Пропускати такі візити не можна – ситуація хлопчика все ще загрозлива. 

Кожен такий візит обходиться родині в 2 000 – 3 000 $. Родина просить всіх небайдужих допомогти їм на шляху до перемоги, підтримати у скрутний час!

Телефон мами Артема 0668348826 (Анна).