Допомогти

Термінова допомога

Посукан Олексій. Гострий розсіяний енцефаліт, демієлінізуюче захворювання центральної нервової системи з розвитком набряку правої півкулі головного мозку

Олексій завжди вірив, що зможе здійснити свої мрії. Юнак готувався до вступу в ВУЗ, займався спортом, щиро любив своє життя. А ще – навіть в найстрашнішому сні не міг уявити, що в 17 років буде прикутим до ліжка і матиме боротися за право жити.
 
Навесні 2024 року Олексій потрапив до реанімації через параліч лівої частини тіла та набряк мозку. За лічені тижні хлопцю провели 4 операції, в тому числі видалення кістки мозку та спробу її вживлення після стабілізації набряку. На жаль, лікування ускладнилося сепсисом, а частина кістки загнилася.
 
Сьогодні життя юнака висить на волосині. Родина Олексія у відчаї – їх найбільша мрія знову побачити свого сина усміхненим та щасливим. Та щоб врятувати життя хлопця і вберегти його від трагічних наслідків потрібне тривале лікування. Частину препаратів рідні отримують безкоштовно, однак витрати на ліки, все одно, лишаються колосальними.
 
Рідні Олексія просять допомогти їм придбати потужний антибіотик Азеонам. Вартість одного флакону препарату коштує 850 грн, в день Олексій потребує 8 флаконів таких ліків. Лікування призначено на місяць. Без цих ліків у Олексія немає жодного шансу вийти з тяжкого стану.
 
Друзі, проста українська родина із Сум не впорається без нас. За кілька місяців лікування увесь сімейний бюджет витрачений, допомоги чекати немає звідки. Єдиним порятунком для Олексія та його рідних може стати наша з вами підтримка. Тож дуже просимо вас – не лишайтеся осторонь!

Допомогти Олексію ожна за реквізитами, залишивши позначку “добро Олексій”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org