Допомогти

Термінова допомога

Олійник Захар-Ілля.Гідрецефалія.Ларингомаляція.Компресійний стеноз трахеї та лівого головного бронху. Нижня трахеостомія та гастростомія,

НЕВІДКЛАДНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА ДИТИНІ!

на придбання життєво необхідних ліків, спеціального харчування та сонатора для маленького Захарчика- Іллі з Івано- Франківська!

На жаль, життя цього маленького героя і до початку війни не було простим- вже на третьому тижні у нього почалися ускладнення, пов’язані з наслідками його непростої появи на світ! Асфіксія і внутрішньоутробна інфекція зруйнували все, на що має кожна дитина – шанс на здорове життя!

В перші тижні життя лікарі взагалі не давали жодних гарантій, що малюк буде жити. На сьогодні хлопчик повністю залежний від протисудомних та гормональних препаратів, окрім того він є носієм трахестоми та гастростоми. Він не може існувати без спеціального харчування, ліків та сонатора, все це коштуює дуже дорого і не фінансуються державою!

Зараз Захарчику 3 рочки, жодного дня його мама не провела без сліз і молитви, але вона не здалася і не здасться. Весь цей час вона намагалася зробити все, щоб її коханий, довгоочікуваний синочок міг жити без болю і насолоджуватися життям в люблячий сім’ї. Але війна внесла свої корективи і відібрала у нього всі шанси на щасливе і безболісне життя!

Поки наші чоловіки, батьки та браття відвойовують нашу свободу, більшість наших тяжкохворих дітей помирають без будь- якої допомоги взагалі! Бо їх матері не взмозі самостійно забезпечити їм повноцінне і не завжди безкоштовне лікування!

Друзі, ми дуже просимо вас про милосердя до наших особливих малюків, адже про них зараз більше нікому подбати! Допоможіть нам вибороти життя без болю для крихітки. Першочергово, вже в найближчи дні нам треба придбати сонатор, бо без нього малюк позбавлений можливості дихати вільно, навіть через трахеостому.

Допомогти Захару-Іллі можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Захар- Ілля”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G